بیمه تامین آتیه فرزندان بیمه نوین مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
شنبه ، 27 ارديبهشت 1393 ، 14:18

فرزندان میوه های باغ زندگی هستند. والدین با صدای خنده و شادی بچه ها، لبخند می زنند، با بیماری و یا دلگیری آنها غمگین و غصه دار می شوند.

بیشتر شما نسبت به سلامت، وضعیت درسی، نوع پوشش بچه ها و .. بسیار حساس هستید و شاید بتوان گفت برخی از شما در این زمینه ها وسواس های شدیدی هم دارید. ولی این روزها در بیشتر خانواده ها یکی از مهم ترین مسائل زندگی که نقش به سزایی در آینده فرزند ما دارد یعنی پس انداز کردن برای بچه ها از قلم افتاده و نسبت به آن بی توجهی می شود.

نگاه والدين امروزي به آينده فرزندانشان، متفاوت از ديدگاه‌هاي گذشته است، نگراني از آينده فرزندان ذهن والدين را به خود مشغول كرده و از آنها افرادي نگران اما مسوول در برابر فرداي فرزندانشان ساخته است. اغلب والدين امروزي شبانه‌روز خود را وقف فرزندان مي كنند و تمام دغدغه‌هاي ذهني شان بعد از شرايط تحصیلی معطوف نيازها و توقعات مالی آنهاست.

آنها با سعي در ايجاد شرايط مطلوب، رفاه كامل و تامين نيازهاي فرزندان، در پي يافتن امنيتي نسبي براي آينده مالی فرزندان خود هستند.

سخنی با پدران دلسوز و مادران مهربان

آرزوی هر پدر و مادری تامین آینده ای بهتر و مطمئن تر از گذشته خود برای فرزندانشان است.
شما همیشه برای فراهم کردن مایحتاج و لوازم ضروری و شایدهم غیر ضروری برای فرزندانتان از هیچ چیزی دریغ نمی کنید.

مگر نه اینکه تا چشم بر هم زدنی بچه های بزرگ می شوند؟

آیا برای هزینه های مختلف آینده از تحصیل گرفته تا خرید مسکن و ازدواج فکری، پس اندازی و یا صندوقی در نظر گرفته اید؟

شما ماهیانه مبلغی را از سبد خانواده برداشته و به حساب پس انداز بانکی فرزند دلبندتان واریز می کنید تا وقتی بزرگ شد وام مسکن به او تعلق بگیرد.

حالا ما می خواهیم طرحی را به شما معرفی کنیم که با پس انداز همان مقدار پول به عنوان بیمه عمر و تامین آتیه، فرزندان شما وقتی به سن قانونی رسیدند،می توانند تقریبا به همان میزانی که قرار است از حساب بانکی خود وام دریافت کنند، از بیمه سود خالص دریافت کنند.

هدف از ارائه این نوع بیمه نامه و پس انداز

شركت بیمه نوین برای تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه و ازدواج فرزندان شما و رفع نگرانی در مورد آینده آنها، بیمه نامه عمر و تامین آتیه را با شرایط و مزیتهای عالی ارائه كرده است كه با تهیه آن میتوانید عزیزان دلبندتان را از آغاز تولد زیر پوشش انواع  خدمات بیمه ای و سرمایه گذاری قرار دهید.

مدت بیمه و حق بیمه:شرکت بیمه نوین برای تامین هزینه تحصیلات، جهیزیه، فرزندان شما و رفع نگرانی در مورد آینده آنها بیمه نامه آتیه فرزندان را با شرایط و مزیت های عالی ارائه کرده است که با تهیه آن می توانید عزیزان دلبندتان را از آغاز تولد تا سن ۱۸ سالگی زیر پوشش انواع خدمات بیمه عمر و پس انداز قرار دهید. بیمه نامه عمر و پس انداز آتیه فرزندان در دو طرح با شرایط متفاوت ارائه می شود.این دو گروه شامل فرزندان زیر چهار سال و چهار سال تا هجده سال می باشد.


طرح کودکان زیر چهار سال: در این طرح با پرداخت مبلغ ماهیانه بالای ۲۰۰۰۰۰۰ ریال می توان با انتخاب ۱۰ درصدی افزایش حق بیمه ،اندوخته بیمه نامه تان را پس از گذشت ۱۵ سال ۲۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال خواهد بود وشما می توانید آن را صرف هزینه تحصیلات،خرید جهیزیه، ازدواج فرزندانتان نمائید.اندوخته قابل دریافت در این بیمه نامه در سالهای ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ به ترتیب حدود ۵۰۰ میلیون ریال، ۱ میلیاردو ششصت میلیون تومان و ۲ میلیاردو پانصد میلیون ریال خواهد بود.

طرح کودکان بالای چهار سال تا هجده سال: در این طرح که شامل فرزندان بین چهار سال تا هجده سال می باشد، که شما والدین محترم می توانید با پرداخت مبلغ بالای   ریال در ماه و انتخاب ۱۰ درصدی افزایش حق بیمه، اندوخته بیمه نامه تان را پس از گذشت ۱۵ سال۲۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال خواهد بود و شما می توانید آن را صرف هزینه های مختلف نمائید.اندوخته طرح دوم پس از ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ به ترتیب ششصد میلیون ریال، ۱ میلیاردو سیصد میلیون ریال و۳ میلیارد ریال خواهد بود.

پوشش های اضافی این بیمه نامه همانطور که گفته شد شامل پوشش پرداخت پزشکی  بر اثر حوادث و نقص عضو کلی بیمه شده و معافیت از پرداخت حق بیمه  و دریافت مستمری به علت فوت یا از کار افتادگی کامل بیمه گذار(والدین)می باشد.

در این بیمه نامه به بیمه گذار( متقاضی بیمه ) اختیار داده شده است مدت بیمه نامه  را از ۵ تا ۳۰ سال انتخاب نماید . ( توصیه می گردد همواره بالاترین زمان قراداد را انتخاب نماید) مبلغ حق بیمه به میزان دلخواه و نیز نحوه پرداخت حق بیمه بصورت یکجا ،سالانه ،شش ماهه ،سه ماهه یا ماهانه می باشد.حق بیمه در طول مدت بیمه بطور ثابت یا با افزایش سالانه ( با ضریب مورد درخواست و حداکثر ۲۵٪ ) تعیین می گردد ، در حالت افزایشی بیمه گذار می تواند در سال های اول که درآمد نسبتا کمتری دارد حق بیمه کمتری پرداخت نماید و در سال های بعد به تدریج حق بیمه با درصد مورد درخواست افزایش یابد، با این روش بیمه گذار در پایان قرارداد اندوخته ریاضی بیشتری خواهد داشت.

در این بیمه نامه پس از صدور بیمه نامه شما از سود ۱۸ درصدی در بخش سرمایه گذاری بیمه نامه برخوردار خواهید شد. یعنی در واقع بخش حداقل که توسط بیمه مرکزی پرداخت سود آن تضمین شده است. بخش دیگر سرمایه گذاری شما حاصل از سود مشارکت شرکت های بیمه می باشد. شرکت های بیمه هر سال سود خود را اعلام می کنند و شما را در ۸۵ درصد سود شریک می کنند در واقع شما با خرید بیمه عمر نوعی سهام آن شرکت را خریداری کرده اید بدون آنکه مطلع باشید.

علاوه بر مزایای ذکر شده این بیمه نامه ،با پرداخت هزینه های بیماریهای پرهزینه شما را در شرایط بحرانی حمایت می کند.

پرداخت هزینه از کار افتادگی و هزینه های بیمارستانی مربوط به وقوع حوادث از مزایای دیگراین بیمه  نامه می باشد.

در پایان مدت بیمه نامه می توانیم از کل سرمایه استفاده کنیم و یا به صورت مستمری ماهیانه مبلغی را دریافت کنیم . مطمئنا در زمان پیری ضمن اینکه درامد ما کم می شود هزینه های ما افزایش پیدا می کند .با داشتن این بیمه نامه این مشکل هم به راحتی حل خواهد شد.

 

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 4 تیر 1393 ، 05:01
 

 

آدرس بیمه نوین: تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) - روبروی هتل سیمرغ - بانک اقتصاد نوین - نمایندگی فرناز عزیزی - سید مصطفی میراحمدی نمایندگی های بیمه نوین

تلفن: 66945066 – 66945080 - 66564965 شرکت بیمه نوین

همراه:09122388594 سایت بیمه نوین

فکس: 88709321 بیمه اقتصاد نوین

سامانه پیامک: 10009122388594 بیمه نوین

پست الکترونیک: info@eghtesadnovin.com

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست